Глянцеві натяжні стелі зроблені з ПВХ плівки, яка представлена ​​багатою гамою відтінків від сніжно-білого до чисто-темного. Глянцеві натяжні стелі мають дзеркальний ефект, який в темному кольорі сильніше виражений, а в стелях світлих відтінків менше.

Не всі кольори однаково добре підійдуть для Вашого приміщення, потрібно враховувати, що чим більшу площу ви хочете затягнути натяжною стелею, тим світліше потрібно вибирати відтінок.

Умовно за кольором глянцеві натяжні стелі можна поділити на 2 групи:

Світлі натяжні стелі – ідеально підходять для будь-якого житлового і нежитлового приміщення. Вони можуть покривати як на всю площу приміщення, так і бути вставкою в гіпсокартонну конструкцію. Але якщо вам набридли світлі відтінки на стелі і ви хочете чогось нестандартного, яскравого і помітного, тоді спеціально для вас гамма з 120 відтінків пленов.

Темні натяжні стелі – підійдуть для приміщень з великою висотою, при невеликому розмірі самої вставки натяжної стелі, тоді натяжна стеля буде ефектно виглядати і не буде відчуття здавленості приміщення. Також темні відтінки підійдуть для маленьких приміщень, таких як санвузол, в яких ви не проводите багато часу.