Дворівневі стелі.
Як усі ми знаємо, мода з кожним сезоном змінюється, і мода на натяжні стелі не виняток. Сьогодні звичайні натяжні стелі не так вже й популярні, тому що в основному люди почали віддавати перевагу багаторівневим конструкціям. Тому що багаторівневі натяжні стелі мають ряд переваг.
В першу чергу це стосується дизайну приміщення. При установці багаторівневих натяжних стель майстри нашої компанії використовують конструкції різноманітних форм, при цьому за бажанням клієнтів вони можуть прикрасити стелю ступінчастими конструкціями або різними візерунками. В основному нам замовляють багаторівневі натяжні стелі, виготовлені з різних квітів, але відмінним варіантом буде також і застосування різних фактур. В цьому випадку можна візуально відокремити кожен рівень, підкреслюючи особливості багаторівневих натяжних потолков.Наіболее популярністю користуються наступні типи багаторівневих натяжних стель: це стелі 2-х рівнів і замкнуті конструкції.

Наші майстри професіонали зроблять Вам стелі один з рівнів яких являє собою певну фігуру: овал, коло, прямокутник … і т. Д. Аж до найскладніших варіантів. Найактуальнішими на даний момент в дизайні інтер’єру є каплевидні, лабіринтоподібних натяжні стелі. Таким чином, можна створити незвичайний тип оформлення приміщення, крім цього багаторівневі натяжні стелі встановлюються для зонування.

Звичайно ж, для того щоб розділити одну кімнату на зони потрібно встановити перегородки і правильно розподілити меблі, але завдяки багаторівневому натяжної стелі можна підкреслити важливість і індивідуальність кожної зони. Тому досить часто ми пропонуємо подібні варіанти конструкції для офісів і інших робочих приміщень.

Крім цього багаторівневі натяжні стелі мають на увазі особливу систему освітлення. Завдяки тому, що стеля складається з безлічі окремих ділянок можна встановити різні за кількістю і виду світильники, тим самим створюючи незвичайну гру світла і тіні, при цьому дизайн приміщення буде абсолютно різним. Природно, багаторівневі натяжні стелі по ціновій політиці трохи вище звичайних, їх вартість складається з ціни натяжної стелі в один рівень до якого додається ціна переходу в інший рівень.